Maggy gaat 100 km stappen om ons klasje op het knappen

Op vrijdag 12 augustus neemt Maggy Favyts, directeur van basisschool Klim Op te Zandbergen,  deel aan de Dodentocht* te Bornem.  Zij gaat de uitdaging aan om 100 km te stappen én geld in te zamelen voor de noodzakelijke renovatie van een klaslokaal.

Onze school die dit jaar 50 jaar bestaat, is centraal gelegen tussen Geraardsbergen en Ninove. Wij voorzien onderwijs aan 120 kleuters en 195 kinderen van de lagere school. Momenteel worden wij geconfronteerd met enkele lokalen die niet voldoen aan de noden van een dynamische school als de onze. Een grondige renovatie van één lokaal is onvermijdelijk.

U kan onze sportieve directeur en onze school steunen door te storten op het rekeningnummer BE11 0688 9587 4748op naam van Ouderraad/Vriendenkring BS Klim Op Zandbergen.  Wij bezorgen u hiervan een ontvangstbewijs.

Steunt u voor 50 € of meer, dan doen wij iets extra. In ruil hiervoor zorgen wij voor zichtbaarheid voor uw bedrijf/zaak/onderneming :

  • Vermelding van uw bedrijf/zaak/onderneming op onze facebook pagina.
  • U wordt uitgenodigd op de bekendmaking van de slotsom op donderdag 1 september 2016 om 15.30u. Ook de pers zal hiervoor worden uitgenodigd.
  • Op 15 oktober 2016 vindt ons jaarlijks spaghettifestijn plaats, wij verwachten ruim 700 eters, wij voorzien dan posters met sfeerbeelden van de Dodentocht.
  • Uw reclame komt op de onderleggers te staan waarvan wij dan zullen gebruik maken.
  • Ook tijdens onze jaarlijkse wafelenbak op donderdag 10 november 2016 maken wij gebruik van deze onderleggers. Naargelang de sponsoring wordt uw reclame groter voorzien op de onderlegger.

Wij hopen u binnenkort te mogen begroeten als sponsor van onze actie.

Met vriendelijke groeten

De leden van de Ouderraad en Vriendenkring van basisschool Klim Op Zandbergen

13292822_10154590563503682_1476610137_n*Meer info over de Dodentocht kan u vinden op www.dodentocht.be