Op vrijdag 12 augustus neemt Maggy Favyts, directeur van basisschool Klim Op te Zandbergen, deel aan de Dodentocht te Bornem. Zij gaat de uitdaging aan om 100 km te stappen en zo geld in te zamelen voor de noodzakelijke renovatie van een klaslokaal.

Onze school die dit jaar 50 jaar bestaat, is centraal gelegen tussen Geraardsbergen en Ninove. Wij voorzien onderwijs aan 120 kleuters en 195 kinderen van de lagere school. Momenteel worden wij geconfronteerd met enkele lokalen die niet voldoen aan de noden van een dynamische school als de onze. Een grondige renovatie van één lokaal is onvermijdelijk.

Wij hopen dat u dit prachtige initiatief mee wil steunen.

U kan onze sportieve directeur en onze school steunen door te storten op het rekeningnummer BE11 0688 9587 4748 op naam van Ouderraad/Vriendenkring BS Klim Op Zandbergen met de vermelding “Dodentocht“. Wij bezorgen u hiervan een ontvangstbewijs.

keep-calm-and-walk-den-dodentocht