Juf Veerle en juf Anke namen samen het initiatief om onze school in te schrijven om Duivelse +school te worden. Dit jaar zetten de Rode Duivels hun schouders onder “Pleegzorg”, een thema dat ons nauw aan het hart ligt omdat wij enkele pleegkindjes op onze school hebben.
Niet alleen werd in alle klassen les gegeven over wat Pleegzorg nu precies is, de leerlingen hebben ook “aan den lijve” kunnen ondervinden hoe het aanvoelt om te moeten achter laten wat je zo graag ziet.

Aan de leerlingen werd gevraagd om hun meest dierbare knuffel voor een dag te ruilen met een vriendje. Een aantal had het hier zeer moeilijk mee, gelukkig was het maar voor 1 dagje. Enkel de leerlingen van L5 en L6 moesten het 2 dagen vol houden.

Er werden ook tekeningen gemaakt en de ouders van onze pleegkindjes brachten een bezoek aan het klasje van hun pleegkindje om de vragen van de leerlingen te beantwoorden.